پنج شنبه ٢٩ مهر ١٤٠٠

صفحه اصلی|فارسی|العربیة|English
منو اصلی
نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]

 
معرفی افزار تقویم فارسی و اذان گوی بادصبا

نرم افزار اندروید BadeSaba Calendar جزو یکی از کاربردی ترین نرم افزار های تقویم فارسی است. این نرم افزار اندوریدی قابلیت نمایش مناسبت ها و پخش اذان را دارد، در ادامه برای معرفی این نرم افزار سودمند با ما همراه باشید…

با نصب این نرم افزار اندرویدی برروی گوشی و تبلت های اندروید خود میتوانید به سه تقویم شمسی، قمری و میلادی دسترسی داشته باشید. علاوه بر نمایش ساعت جاری، این نرم افزار وقایع ملی، تاریخی، مذهبی و تعطیلات را نمایش میدهد. از مهمترین ویژگی این نرم افزار نمایش اوقات شرعی شهرهای مختلف میباشد. همچنین این نرم افزار این قابلیبت را دارد تا اذان و دعای ربنا را بصورت خودکار پخش کند و میتوانید موذن دلخواه را جهت پخش اذان انتخاب کنید، علاوه براینکه روی صفحه نمایش تقویم اوقات شرعی (اذان صبح ، طلوع آفتاب، اذان ظهر، غروب آفتاب، اذان مغرب و نيمه شب شرعي) نمایش داده میشود و زمان باقی مانده تا اذان هم نمایش داده میشود، همچنین میتوانید از قابلیت هشدار قبل و بعد اذان استفاده کنید. یکی دیگر از قابلیت های مهم این نرم افزار قبله نما میباشد که در مکان های مختلف شما براحتی میتوانید جهت قبله را پیدا کنید. همچنین شما میتوانید به برنامه های رادیویی صداوسیما گوش دهید.

این نرم افزار مجموعه ای کامل از اعمال مذهبی، ادعیه و مناجات های مربوط به هر روز را در اختیار شما قرار میدهد و شما براحتی میتوانید به زیارت ها و دعاهای مذهبی مربوط به هر روز دسترسی داشته باشید. همچنین شما میتوانید در بخش هشدار و یادداشت تقویم برنامه های کاری و روزانه خود را یادداشت کنید، علاوه براینکه میتوانید رنگ زمینه را مطابق به سلیقه خود عوض کنید.

برخی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار اندروید BadeSaba Calendar :
– دسترسی به سه تقویم شمسی، قمری و میلادی
– نمایش ساعت جاری
– نمایش مناسبت ها و رویدادها
– قابلیت پخش اذان به صورت خودکار
– ارائه اوقات شرعی شهرهای مختلف (اذان صبح ، طلوع آفتاب، اذان ظهر، غروب آفتاب، اذان مغرب و نيمه شب شرعي)
– نمایش مدت زمان باقی مانده تا اذان
– تنظیم هشدار قبل و بعد اذان
– دسترسی به ادعیه ها و زیارت های مذهبی مناسب هر روز
– استفاده از قبله نما
– قابلیت درج یادداشت و یادآوری
– تغییر رنگ زمینه
– کم حجم برای دانلود

نرم افزار اندروید BadeSaba Calendar تنها یک تقویم ساده نیست بلکه یک نرم افزار قدرتمند میباشد که علاوه بر یک تقویم پیشرفته هر آنچه شما برای آگاهی از زمان های اوقات شرعی نیاز دارید را در اختیارتان قرار میدهد. علاوه براینکه با دسترسی به انواع دعاها و زیارت های مذهبی همیشه یک مجموعه کامل از ادعیه ها را با خود به همراه خواهید داشت.
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

نرم افزار اندروید Sahife Sajjadieh یکی از نرم افزارهای مذهبی پرکاربرد میباشد و شما با نصب این نرم افزار برروی موبایل ها و دستگاه های اندروید خود میتوانید دعا و راز و نیازهای فرزند بزرگوار حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام امام سجاد زین العابدین علیه السلام را مطالعه کنید.

این نرم افزار مجموعه کاملی از کتاب گهربار صحیفه سجادیه است که علاوه بر بخش دعاهای معروف بخشی تحت عنوان دعاهای غیر معروف هم قابل دسترسی است. شما علاوه بر مشاهده متن عربی دعاها میتوانید شرح دعاها و ترجمه فارسی را بصورت کلی یا جزء جزء مشاهده کنید. علاوه براینکه این نرم افزار قابلیت پخش فایل صوتی دعا را دارد. همچنین شما براحتی میتوانید دعای مورد نظرتان را در عناوین جستجو کنید و برای دسترسی آسان به قسمت های برگزیده تان میتوانید آنها را در بخش برگزیده ذخیره کنید. علاوه براینکه میتوانید متون عربی یا فارسی را کپی کرده و در حافظه گوشی تان ذخیره کنید، همچنین میتوانید متن دعاها را برای دوستان خود از طریق پیامک ارسال کنید.

برخی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار اندروید Sahife Sajjadieh :
– دسترسی به مجموعه کاملی از صحیفه سجادیه
– دسترسی به دعاهای معروف و غیر معروف
– نمایش ترجمه فارسی دعا بصورت کلی یا جزء جزء
– قابلیت پخش صوت دعا به صورت عربی و فارسی
– امکان جستجو در عناوین دعاها
– قابلیت برگزیدن بخش های مختلف دعا برای دسترسی آسان
– امکان کپی کردن متن عربی و فارسی دعاها و ذخیره کردن در حافظه دستگاه
– ارسال متون عربی یا فارسی از طریق پیامک
– تنطیم رنگ و اندازه فونت نوشته ها
– تنظیم مدت زمان روشن ماندن صفحه برای مطالعه راحت تر

ضمن اینکه با استفاده از این نرم افزار اندرویدی شما میتوانید رنگ فونت نوشته ها را به دلخواه تغییر دهید و همچنین میتوانید زمان روشن ماندن صفحه برای مطالعه راحت تر را تنظیم کنید. قابل ذکر است که صوت دعا از استاد علوی میباشد و شما میتوانید صوت دعا را به هر دو صورت عربی یا فارسی گوش دهید. لینک دانلود این نرم افزار اندرویدی کم حجم در اختیار علاقه مندان قرار دارد.
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
نرم افزار اندروید ضایفت نور یک نرم افزار جامع قرآنی است که با اضافه شدن بخش های جدیدی جزو یکی از نرم افزارهای کاربردی مخصوص ماه مبارک رمضان میباشد. با نصب این نرم افزار اندرویدی برروی موبایل ها و دستگاه های اندروید خود میتوانید در ماه مبارک رمضان یک جلد قرآن کریم، به همراه ادعیه مربوط به این ماه پرفضیلت را به همراه داشته باشید.

این نرم افزار اندرویدی شامل متن کامل قرآن کریم با تفکیک سوره ها به همراه ترجمه فارسی میباشد، همچنین میتوانید از بخش تفسیر آیات قرآنی هم استفاده کنید. علاوه براینکه شما میتوانید با استفاده از بخش مربوط به ماه مبارک رمضان ادعيه و مناجات های روزانه (شامل متن عربی و ترجمه روان فارسی) را دراختیار دارید، ضمن اینکه میتوانید فایل صوتی کليه ادعیه و آداب ماه رمضان را نیز دریافت کنید. همچنین در بخش مربوط به ماه رمضان مسائل و احکام شرعي مرتبط با روزه و اعمال و آداب ماه رمضان بطور کامل گردآوری شده و در بخش شب قدر هم مقالاتي در اهميت و منزلت اين شب را میتوانید مطالعه کنید.

دسترسی به بيش از ۱۴۰۰ حديث قرآني با ترجمه فارسي، آرشیوی از بيش از ۴۰ حديث (با ترجمه و ذکر منبع حديث)، آرشیوی از بانک پرسش و پاسخ شامل بيش از ۱۵۰۰ سؤال و جواب مربوط به ماه مبارک رمضان و دسترسی به کتابخانه ديجيتالي کامل با بيش از ۱۰۰۰ موضوع و بانک جامع مقالات مربوط به ماه رمضان، از دیگر ویژگی های این نرم افزار اندرویدی میباشد.

برخی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار اندروید ضیافت نور:
– نرم افزار جامع قرآنی و ماه مبارک رمضان
– متن کامل قرآن به همراه ترجمه فارسی
– دسترسی به تفسیر قرآن کریم
– دعاهای روزانه و مناجات های مربوط به ماه مبارک رمضان (متن عربی و ترجمه)
– دسترسی به اعمال شب قدر
– آرشیوی از بیش از ۱۴۰۰ حدیث قرآنی به همراه ترجمه فارسی
– آرشیوی از بیش از ۱۵۰۰ سوال و جواب در زمینه ماه رمضان
– گالری تصاویر مربوط شهادت حضرت علی(ع)، شب قدر و عید فطر
– دسترسی به کتابخانه دیجیتال با بیش از ۱۰۰۰ موضوع مختلف مربوط به رمضان
– گرافیک عالی و زیبا

گرافیک عالی و زیبای برنامه به همراه منوی فارسی و رابط کاربری ساده به همراه فونت های زیبا با خوانایی بالا باعث شده تاکنون علاقه مندان زیادی این برنامه را دریافت کنند.

 
نرم افزار اندروید صلوات شمار جزو یکی از پرکاربردترین نرم افزارهای مذهبی قرار دارد. با نصب این نرم افزار اندرویدی برنامه ای ساده و کم حجم است که شما با نصب برروی گوشی های موبایل و دستگاه های اندروید خود علاوه براینکه میتوانید به یک صلوات شمار دسترسی داشته باشید میتوانید ذکر ایام هفته را هم در اختیار داشته باشید.

این نرم افزار اندرویدی شامل دو بخش صلوات شمار و ذکر ایام هفته می باشد. شما با انتخاب گزینه صلوات شمار میتوانید براحتی صلوات ها و ذکرهای خود را شمارش کنید و میتوانید بعد از اتمام تعداد صلوات ها، شمارش را صفر کرده و مجددا از صلوات شمار استفاده کنید. همینطور از بخش دعاها میتوانید ذکر مربوط به هر روز را به همراه ترجمه مشاهده کنید.
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

برخی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار اندروید صلوات شمار :
– امکان شمارش صلوات و ذکرها
– مشاهده ذکر مربوط به ایام هفته به همراه ترجمه
– طراحی زیبا و فونت های خوانا
– رابط کاربری ساده
– کم حجم برای دانلود

این نرم افزار اندرویدی دارای منوی فارسی بوده و کاربران براحتی میتوانند از نرم افزار استفاده کنند. لینک دانلود این نرم افزار اندرویدی کم حجم در اختیار علاقه مندان قرار دارد.
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
 
اطلاع از زمان اوقات شرعی، پخش اذان و یافتن قبله با نرم افزار اذان گو

نرم افزار اندروید Azangoo یکی از کاربردی ترین نرم افزارهای مذهبی میباشد که شما با نصب این نرم افزار اندرویدی برروی موبایل ها و دستگاه های اندروید خود میتوانید از امکانات این نرم افزار استفاده کنید.

این نرم افزار اندرویدی زمان دقیق اذان و اوقات شرعی (اذان صبح ، طلوع آفتاب، اذان ظهر، غروب آفتاب، اذان مغرب و نيمه شب شرعي) را بوسیله فرمولی دقیق و براساس موقعیت جغرافیایی محاسبه میکند. همچنین شما میتوانید موذن دلخواه را برای پخش اذان انتخاب کنید. از ویژگی مهم دیگر این نرم افزار استفاده از قبله نمای دقیقی میباشد که براساس موقعیت جغرافیایی مکان قبله را نمایش میدهد. علاوه براینکه این نرم افزار زمان باقی مانده تا قضا شدن نمازهای پنجگانه و همچنین زمان باقی مانده تا اذان را به شما اطلاع رسانی میکند.

ضمن اینکه این نرم افزار تقویم سال جاری به همراه مناسبت ها و تعطیلات را در اختیار شما قرار میدهد.

برخی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار اندروید Azangoo :
– نمایش اوقات شرعی (اذان صبح ، طلوع آفتاب، اذان ظهر، غروب آفتاب، اذان مغرب و نيمه شب شرعي)
– استفاده از فرمول محاسبه دقیق زمان اذان و اوقات شرعی براساس موقعیت جغرافیایی
– دسترسی به تقویم سال جاری و نمایش مناسبت ها و تعطیلات
– پخش اذان با صدای موذن دلخواه
– نمایش مدت زمان باقی مانده تا قضاشدن نمازهای پنجگانه
– اطلاع رسانی از زمان باقی مانده تا اذان
– دسترسی به قبله نمای دقیق براساس موقعیت جغرافیایی

نرم افزار اندروید Azangoo یک نرم افزار کاربردی و سودمند میباشد که با منوی فارسی و رابط کاربری ساده براحتی قابل استفاده است. لینک دانلود این نرم افزار اندرویدی در اختیار علاقه مندان قرار دارد.
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
 
معرفی نرم افزار جامع مفاتیح الجنان توسط رسانه جوان موبایل

نرم افزار اندروید Mafatih-Al-Jinan جامع ترین نرم افزار مفاتیح الجنان میباشد و شما با نصب این نرم افزار برروی موبایل ها و دستگاه های اندروید خود میتوانید در هر مکانی به کتاب مفاتیح دسترسی داشته باشید.

نرم افزار اندروید Mafatih-Al-Jinan شامل کليات مفاتيح الجنان (ادعيه، زيارات، ملحقات و حاشيه مفاتيح) میباشد و شما میتوانید براحتی دعا و زیارت های معروف را جستجو کنید. علاوه بر اینکه زبان برنامه کاملا فارسی میباشد و براحتی قابل استفاده است و تمام دعاها و مناجات ها با ترجمه فارسی و روان در دسترس میباشد. گرافیک نرم افزار در سطح مطلوبی قرار دارد و نوشته ها براحتی قابل خواندن هستند، ضمن اینکه میتوانید فونت و سایز متون را به اندازه دلخواه تغییر دهید.

برخی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار اندروید Mafatih-Al-Jinan :
– نرم افزار جامع مفاتیح الجنان
– دسترسی به کليات مفاتيح الجنان (ادعيه، زيارات، ملحقات و حاشيه مفاتيح)
– دسترسی سریع به به ادعیه، اعمال و زیارات معروف
– امکان جستجوی آسان و سریع
– ترجمه فارسی و روان ادعیه و زیارت ها
– امکان تغییر اندازه و فونت نوشته
– دانلود فایل صوتی ادعیه و مناجات
– امکان به اشتراک گذاری متون
– منوی فارسی و رابط کاربری ساده

قابل ذکر است که در این نرم افزار میتوانید فایل صوتی ادعیه را نیز دانلود کنید. علاوه براینکه میتوانید متون مورد نیاز را براحتی ذخیره کنید و یا آنها را برای دوستانتان ارسال کنید.
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
نرم افزار اندروید God speaking with you یک نرم افزار اندرویدی مذهبی میباشد که شما میتوانید به احادیث ارزشمند قدسی که در حقیقت سخن خدا با بندگانش میباشد دسترسی داشته باشید.

همانطور که میدانید سه نوع حدیث در فرهنگ دینی داریم:
۱- احاديث قدسى كه از جانب حضرت حق صادر شده و جنبه موعظه دارد و تفاوتش با آيات قرآنی در اين است كه در احاديث قدسى جنبه اعجاز وجود ندارد ولى در آيات قرآن جنبه اعجاز وجود دارد و كسى نمیتواند مشابه آیات قرآن بیاورد.
۲- احاديث نبوى كه از ناحيه حضرت نبى مكرّم اسلام صادر شده است.
۳- احاديث ولوى كه از ناحيه ائمه معصومين عليه السّلام صادر شده است.

در این نرم افزار اندرویدی شما بیش از ۱۰۰ حدیث قدسی ارزشمند را در با متن عربی و ترجمه روان فارسی در اختیار دارید، ضمن اینکه منابع احادیث هم ذکر شده اند. علاوه براینکه براحتی میتوانید موضوع مورد نظر را جتسجو کنید و همینطور میتوانید احادیث را با دوستانتان به اشتراک بگذارید و براحتی میتوانید فونت و سایز متون را به اندازه دلخواه تغییر دهید.

برخی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار اندروید God speaking with you :
– دسترسی به بیش از ۱۰۰ حدیث قدسی ارزشمند
– دارای سه بخش: کتاب تنهایی، کتاب یابن آدم و احادیث کوتاه
– متنون عربی احادیث به همراه ترجمه فارسی
– ذکر منابع احادیث
– قابلیت جستجو در احادیث
– امکان به اشتراک گذاری احادیث با دوستان
– تغییر سایز و فونت نوشته ها
– امکان ارسال برنامه برای دیگران
– کم حجم برای دانلود
ضمن اینکه شما میتوانید این نرم افزار اندرویدی مذهبی را براحتی برای دوستانتان (گزینه ارسال داخل برنامه) ارسال کنید.