Thursday, October 22, 2020
Home|Iran|Islam|Persian Language|FAQ|Contact Us|Links|Sitemap
Login
Emri i përdoruesit :   
Fjalëkalimi :   
 
Captcha:
[Antarësim]
Vote
Votimi është jashtë funksionit
Visitors` Statistics
 Vizitor i kësaj faqe : 2311649
 Numri i viziorëve të ditës së sotme : 736
 Totali i vizitorëve : 2710195
 Vizitorët online : 2
 Koha e vizitës : 0.7344
i zgjedhur

..
.
.
.
.
معرفي فصلنامه پرلا
.
آموزش آنلاین زبان فارسی
..

Clock
News


Letra e Liderit Suprem të Revolucionit Islamik Hazret Ajatollah Uzma Khamanei, drejtuar rinisë evropiane dhe asaj amerikano-veriore lidhur me ngjarjet e fundit në Francë.
Letra e Liderit Suprem të Revolucionit Islamik Hazret Ajatollah Uzma Khamanei, drejtuar rinisë evropiane dhe asaj amerikano-veriore lidhur ....
 10:19 - 8/12/2015 - Komentet : 0Teksti i plotë >>
Mesazhi i Liderit Suprem të Revolucionit islamik të Iranit pas vrasjes së një numri pelegrinësh në Mina
Hazret Ajatollah Khamanei, lideri Suprem i Revolucionit Islamik të Iranit, pas tragjedisë katastrofike në Mina, ku humbën jetë shumë prej mysafirëve të Zotit...
 21:35 - 3/10/2015 - Komentet : 0Teksti i plotë >>
Mesazh me rastin e Kongresit të madh të Haxhit
Hazret Ajatollah Khamanei, Lideri Suprem i revolucionit Islamik të Iranit me anë të një mesazhi me rastin e Kongresit të madh të Haxhit...
 21:24 - 3/10/2015 - Komentet : 0Teksti i plotë >>
Lideri suprem i revolucionit islamik të Iranit denoncon përpjekjet e Perëndimit për të krijuar përçarje midis myslimanëve ...
Lideri suprem i revolucionit islamik të Iranit denoncon përpjekjet e Perëndimit për të krijuar përçarje midis myslimanëve shiitë dhe sunitë...
 22:06 - 15/05/2013 - Komentet : 0Teksti i plotë >>
Rriten marrëdhëniet kulturore dhe fetare ndërmjet fondacionit kulturor iranian “Saadi Shirazi”
Ditën e dielë, datë 3 qershor, drejtori i fondacionit kulturor iranian “Saadi Shirazi” në Tiranë, z. Abas Azizi zhvilloi një takim ...
 16:21 - 17/06/2012 - Komentet : 0Teksti i plotë >>
Organizohet pelegrinazhi i përvitshëm në teqenë bektashiane “Reshat Baba” në Sarandë
Ditën e dielë, datë 3 qershor, u zhvillua pelegrinazhi i përvitshëm në teqenë bektashiane “Reshat Baba” në qytetin e Sarandës. Në këtë ceremoni ...
 16:27 - 16/06/2012 - Komentet : 0Teksti i plotë >>
Organizohet simpoziumi me temë “Imam Aliu (a.s) atdheu, liria” në Përmet
Ditën e shtunë, datë 2 qershor Kryegjyshata Botërore Bektashiane në bashkëpunim me fondacionin kulturor Iranian “Saadi Shirazi” me rastin e ditëlindjes të Hazreti Imam Aliut (a.s), ...
 16:29 - 15/06/2012 - Komentet : 0Teksti i plotë >>
Iranit, Hazreti Imam Khomeinit (r.h) në Mesxhidin e Ehli Bejtit (a.s) në Tiranë.
Me rastin e 23-vjetorit të kalimit nga kjo jetë të udhëheqësit të ndjerë të Republikës Islamike të Iranit, Hazreti Imam Khomeinit (r.h), ditën e premte, ...
 16:32 - 14/06/2012 - Komentet : 0Teksti i plotë >>
Kryetari i Bashkisë Përmet, vlerëson kontributin kulturor të fondacionit “Saadi Shirazi”
Ditën e shtunë , datë 1 qershor, drejtori i fondacionit kulturor iranian “Saadi Shirazi”, z. Abas Azizi zhvilloi një takim me kryetarin e bashkisë Përmet ...
 16:35 - 13/06/2012 - Komentet : 0Teksti i plotë >>
Organizohet manifestimi madhështor kulturor në Kosovë me temë “ Gonxhja e Pejgamberit”
Ditën e shtunë, datë 12 maj me rastin e ditëlindjes të vajzës të dashur të profetit të Allahut (S), Hazreti Fatime Zahrasë, në Prishtinë u organizua një ...
 16:36 - 12/06/2012 - Komentet : 0Teksti i plotë >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 Faqja tjetër >>