شنبه ٢٥ مرداد ١٣٩٩
پایگاه اطلاع رسانی بنیاد فرهنگی سعدی شیرازی ضمن تشکر از حضور شما منتظر پیشنهادها و نقدهای سازنده جنابعالی در مورد مطالب این پایگاه از طریق منو «ارتباط با ما» و زیر منوی «ارسال پیام» می‌باشد.
نظرسنجی
نظر شما در مورد مطالب این پایگاه چیست؟

عالی
خوب
متوسط
ضعیف

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 782999
 بازدید امروز : 640
 کل بازدید : 1928137
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 1.2031
ساعت
اخبار > به همت نمایندگی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در تیرانا نسخه‌ای دیگر از نشریه نور اهل‌بیت(ع) در ماه مارس سال میلادی 2012 به شماره‌ی 133 به چاپ رسید و مراحل توزیع آن انجام شد.


  چاپ        ارسال به دوست

گزارش چاپ و توزیع یکصد و سی و سومین شماره از نشريه نور اهل البيت (ع)

به همت نمایندگی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در تیرانا نسخه‌ای دیگر از نشریه نور اهل‌بیت(ع) در ماه مارس سال میلادی 2012 به شماره‌ی 133 به چاپ رسید و مراحل توزیع آن انجام شد.

به همت نمایندگی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در تیرانا نسخه‌ای دیگر از نشریه نور اهل‌بیت(ع) در ماه مارس سال میلادی 2012 به شماره‌ی 133 به چاپ رسید و مراحل توزیع آن انجام شد.
در این شماره مطالبی در خصوص مصاحبه، گزارش، تجزیه و تحلیل مراحل برگزاری نشست‌های برگزار شده همچون سمپوزیوم «حضرت محمّد (ص) زیباترین الگو»، سمپوزیوم «حضرت محمد (ص) زیباترین الگو» که توسط جامعه مسلمانان آلبانی در آستانه میلاد با سعادت آن حضرت برگزار شده است و سمپوزیوم ویژه میلاد پیامبر گرامی اسلام(ص) با عنوان «پیام حضرت محمد (ص)» که توسط طریقت قادریه در محل آکادمی علوم آلبانی برگزار شد، آورده شده است.
همچنین بخش گزارش اخبار این مجموعه، به مهمترین اخبار جهان و به ویژه دنیای اسلام اشاره دارد.
در قسمتی دیگر از مطالب این مجموعه که با عنوان «قرآن برهان مطلقه نبوت حضرت محمد (ص)» آورده شده است با نگاهی ژرف به قرآن کریم آن را به عنوان دلیل و برهان مطلق نبوت رسول گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) اشاره می‌نماید.
از دیگر مطالب خواندنی و قابل توجه بخش گرامیداشت میلاد پیامبر اسلام (ص)  است که با آوردن متن سخنرانی متولی طریقت قادریه آلبانی حاجی دکتر بویار خراسانی به بررسی ابعاد وسیع میلاد پیامبر اکرم(ص) پرداخته است.١٥:١٥ - 1391/05/22    /    شماره : ٥٨٧٦٩١    /    تعداد نمایش : ٨٩٢