شنبه ٢٥ مرداد ١٣٩٩
پایگاه اطلاع رسانی بنیاد فرهنگی سعدی شیرازی ضمن تشکر از حضور شما منتظر پیشنهادها و نقدهای سازنده جنابعالی در مورد مطالب این پایگاه از طریق منو «ارتباط با ما» و زیر منوی «ارسال پیام» می‌باشد.
نظرسنجی
نظر شما در مورد مطالب این پایگاه چیست؟

عالی
خوب
متوسط
ضعیف

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 783035
 بازدید امروز : 696
 کل بازدید : 1928193
 بازدیدکنندگان آنلاين : 3
 زمان بازدید : 0.9219
ساعت
اخبار > پشتیبانی نمایندگی فرهنگی کشورمان از سمپوزیوم «پیام پیامبر اسلام(ص) در روز میلاد»


  چاپ        ارسال به دوست

حضور فعال نمایندگی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در مراسمهای میلاد پیامبر اکرم(ص)

پشتیبانی نمایندگی فرهنگی کشورمان از سمپوزیوم «پیام پیامبر اسلام(ص) در روز میلاد»

روز شنبه22 بهمن ماه سال جاری همزمان با روز میلاد نبی اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)، طریقت قادریه آلبانی به رهبری حاج دکتر بویار علی خراسانی، در همکاری با جامعه مسلمانان آلبانی و موسسه تفکر و تمدن اسلامی آلبانی سمپوزیوم با عنوان «پیام پیامبر اسلام در روز میلاد» در محل آکادمی علوم آلبانی برگزار کرد.
در این مراسم رایزن محترم ج.ا.ایران در تیرانا جناب آقای عزیزی، دکتر بویار علی خراسانی رهبر طریقت قادریه، آقای بویار اسپاهیو معاون ریاست جامعه مسلمانان آلبانی، استاد جمال بالا محقق و دانشمند مسلمان، آقای بدری تلگرافی معاون موسسه تمدن و تفکر اسلامی آلبانی، شیخ حسین علی هرموا از فرقه خلوتیه و جمعی از روشنفکران و پیروان اهل بیت (ع) حضور داشتند.
سخنرانان در این مراسم پیرامون زندگی ، اخلاق و رحمت نبی اکرم (ص) و همچنان امام جعفر صادق (ع) و تمامی معصومین اهل بیت (ع) عصمت و طهارت مطالبی ارائه کردند.
در حاشیه این سمپوزیوم جلد یکم کتاب " نور اهل بیت (ع)"  چاپ فرقه قادریه و شامل سخنرانی های متولی این فرقه حاج دکتر بویار خراسانی و استاد جمال بالا ارائه در مناسبتهای مختلف مذهبی در طول چند سال، رونمایی شد. سپس این کتاب برای حاضرین در این مراسم توزیع گردید.
لازم به ذکر است این کتاب در همکاری رایزنی فرهنگی ج.ا.ایران در تیرانا با همکاری طریقت قادریه با بودجه کمیته مطالعات و تحقیقات مجمع جهانی اهل بیت (ع) انجام پذیرفت.


١٣:١٧ - 1390/11/22    /    شماره : ٥٨٢٣٨٩    /    تعداد نمایش : ١٠٤٥