شنبه ٢٥ مرداد ١٣٩٩
پایگاه اطلاع رسانی بنیاد فرهنگی سعدی شیرازی ضمن تشکر از حضور شما منتظر پیشنهادها و نقدهای سازنده جنابعالی در مورد مطالب این پایگاه از طریق منو «ارتباط با ما» و زیر منوی «ارسال پیام» می‌باشد.
نظرسنجی
نظر شما در مورد مطالب این پایگاه چیست؟

عالی
خوب
متوسط
ضعیف

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 783029
 بازدید امروز : 685
 کل بازدید : 1928182
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 1.2813
ساعت
اخبار > با حضور نماینده فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در برات کتابخانه عمومی این شهر تجهیز و تقویت گردید.


  چاپ        ارسال به دوست

تجهیز کتابخانه شهر برات توسط نمایندگی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در آلبانی

با حضور نماینده فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در برات کتابخانه عمومی این شهر تجهیز و تقویت گردید.

روز چهارشنبه مورخ ۵ بهمن ماه سال ۱۳۹۰ آقاي عزيزي نماينده فرهنگي جمهوري اسلامي ايران در آلباني طی دیداري با مسئولین کتابخانه «وجی بخارایی» شهر برات تعداد دويست جلد كتاب اهدايي نمايندگي فرهنگي كشورمان را همراه با هفت عنوان از آثار جديد الانتشار بنياد فرهنگي سعدي شيرازي به مديران و كتابشناسان اين مجموعه هديه نمودند. 
در این دیدار نماينده فرهنگي كشورمان با خانم والبونا زولوفتاری رئيس و برخي از مسئولين داخلي كتابخانه «وجی بخارایی» شهر برات به تبادل نظر و گفتگو پرداختند و هر دو طرف در سخنان خود بر همكاري مستمر و همه جانبه تأكيد داشتند. 
در اين جلسه خانم والبونا زولوفتاری رئيس كتابخانه از پشتيباني نمایندگی فرهنگي كشورمان در تيرانا به دليل تجهیز و نوسازی سالن فردوسی کتابخانه كه در ماه‌هاي قبل انجام شده بود تقدير و تشكر نمودند و تلاش‌هاي صادقانه و صميمانه‌ي نماينده فرهنگي كشورمان را دليلي بر تداوم ارتباط دو نهاد علمي ـ فرهنگي آلبانيايي و ايراني دانستند.      
در ادامه نماینده فرهنگی کشورمان اظهار داشت: در جهت تقويت و تجهيز كتابخانه‌هاي مركزي شهرهاي مختلف كشور آلباني اين است كه نمايندگي فرهنگی جمهوري اسلامي ایران در آلباني در برنامه های فرهنگی جدید خود رويكرد تجهیز کتابخانه‌های عمومی و تخصصي شهرهاي مختلف اين كشور را با هدف اهداي آثار برجسته و برگزيده تازه انتشار يافته‌ي اسلامي ـ ايراني كشورمان در كليه‌ي مراكز فرهنگي، مؤسسات علمي و كتابخانه‌هاي عمومي و تخصصي مركزي اين شهرها در دستور كار بلندمدت خويش قرار داده است كه به حول و قوه‌ي الهي با همياري و مساعدت بيش از پيش همکاران مسئول بر اين مهم توفيق خواهد يافت.


١١:٢٠ - 1390/11/05    /    شماره : ٥٨٢٣٧٣    /    تعداد نمایش : ٩١٥