سه شنبه ١٤ مرداد ١٣٩٩
پایگاه اطلاع رسانی بنیاد فرهنگی سعدی شیرازی ضمن تشکر از حضور شما منتظر پیشنهادها و نقدهای سازنده جنابعالی در مورد مطالب این پایگاه از طریق منو «ارتباط با ما» و زیر منوی «ارسال پیام» می‌باشد.
نظرسنجی
نظر شما در مورد مطالب این پایگاه چیست؟

عالی
خوب
متوسط
ضعیف

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 778559
 بازدید امروز : 294
 کل بازدید : 1919092
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 1.2656
ساعت
اخبار > روز قصه خوانی داستانهای کودکانه ایرانی برای کودکان آلبانی در شهر برات


  چاپ        ارسال به دوست

روز قصه خوانی داستانهای کودکانه ایرانی برای کودکان آلبانی در شهر برات

پنج شنبه 26 فروردین سالجاری در یک همکاری مشترک میان نمایندگی فرهنگی کشورمان در آلبانی همراه با کتابخانه شهر تاریخی برات "روز قصه خوانی داستانهای کودکانه ایرانی برای کودکان آلبانی" برگزار گردید.
در این برنامه که با حضور کودکان دبستانی شهر برات در محل کتابخانه این شهر در کنار برخی از والدین و معلمان ایشان برگزار شد بخشهایی از کتاب "داستانهای زیبای کودکان" که برگرفته از قصه های ادبیات کلاسیک فارسی  می باشد و از سوی نمایندگی فرهنگی کشورمان به زبان آلبانیایی منتشر شده است برای کودکان اجرا شد.
از بخشهای جانبی این برنامه بازگفتار داستانهای خوانده شده از سوی کودکان و نیز فراخوان انجام نقاشی برای داستانهای خوانده شده بود.
انجام این برنامه که از مجموعه برنامه های سالجاری نمایندگی فرهنگی کشورمان در آلبانی با عنوان برگزاری روزهای قصه خوانی داستانهای ایرانی با مشارکت مراکز فرهنگی شهرهای مختلف آلبانی می باشد توانست توجه تمامی رسانه های محلی این شهر را به خود جلب نماید.
گسترش سطوح مخاطبان و نیز به تناسب آن تنوع در برنامه های فرهنگی از سیاستهای جاری نمایندگی فرهنگی کشورمان در آلبانی می باشد و اجرای برنامه مذکور نیز در همین مسیر بوده است.
در خاتمه این مراسم شهروز فلاحت پیشه سرپرست نمایندگی فرهنگی کشورمان در سخنانی برای والدین کودکان و نیز کودکان حاضر،  ضمن معرفی کتابی که داستانهای آن برای کودکان آلبانیایی خوانده شد آنرا سلامی از سوی کودکان سرزمین صلح و دوستی ایران برای هم سن و سالان خود در آلبانی دانست.
شایان ذکر است انجام این مجموعه برنامه های قصه خوانی در هفته های آتی در شهرهای مختلف آلبانی به تناوب انجام خواهد شد.


١٦:٢٠ - 1389/01/27    /    شماره : ٥٤٧٦٠٢    /    تعداد نمایش : ٩٤٢