سه شنبه ١٤ مرداد ١٣٩٩
پایگاه اطلاع رسانی بنیاد فرهنگی سعدی شیرازی ضمن تشکر از حضور شما منتظر پیشنهادها و نقدهای سازنده جنابعالی در مورد مطالب این پایگاه از طریق منو «ارتباط با ما» و زیر منوی «ارسال پیام» می‌باشد.
نظرسنجی
نظر شما در مورد مطالب این پایگاه چیست؟

عالی
خوب
متوسط
ضعیف

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 778558
 بازدید امروز : 289
 کل بازدید : 1919087
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 1.0313
ساعت
اخبار > دیدار سرپرست نمایندگی فرهنگی کشورمان با رئیس آلبانین ایرلاین


  چاپ        ارسال به دوست

بررسی راهکارهای ایجاد و توسعه گردشگری میان ایران و آلبانی

دیدار سرپرست نمایندگی فرهنگی کشورمان با رئیس آلبانین ایرلاین

سه شنبه 6 آوریل سالجاری آقای فلاحت پیشه سرپرست نمایندگی فرهنگی کشورمان با آقای علی اوسین رئیس شرکت هواپیمایی آلبانین ایرلاین اولین شرکت خط هوایی آلبانی در محل این شرکت دیدار و گفتگو داشت. در این دیدار سرپرست نمایندگی فرهنگی کشورمان با بیان ظرفیتهای گردشگری و توانمندی های طرفهای ایرانی و علائق ایشان در ایجاد و گسترش این بستر کاری میان دو کشور ایران و آلبانی آن را ظرفیتی بالقوه دانست که در صورت محقق گردیدن در دو حوزه فرهنگی و اقتصادی قابل تامل می باشند. رئیس شرکت آلبانین ایرلاین نیز با استقبال فراوان از این ایده آمادگی شرکت خود برای همکاری با طرفهای ایرانی را اعلام نمود. در این نشست توجه به دو حوزه گردشگری "درمانی" و"دینی" بعنوان گزینه های پیشنهادی سرپرست نمایندگی فرهنگی کشورمان مورد توجه آقای اوسین قرار گرفت. همچنین برگزاری یک نشست عمومی با مجامع دست اندرکار تورگردان آلبانی با حمایت این شرکت هواپیمایی و طرفهای ایرانی در تیرانا از دیگر ایده های طرح شده کاری میان طرفین بود تا از آن طریق معرفی بهتری از مزیتهای گردشگری ایران در حوزه های مختلف صورت پذیرد.
شایان ذکر است اخیرا این شرکت هواپیمایی در صدد ایجاد خط هوایی میان تهران – تیرانا و پاریس می باشد که در صورت محقق گردیدن می تواند امکان گردشگری میان دو کشور را از مرحله طرح اولیه به عمل نزدیکتر سازد و از آنجایی که کشور آلبانی در ایران فاقد سفارتخانه رسمی بوده و مشکلات ویزا برای ایرانیان برای ورود به آلبانی وجود دارد در گام نخست حرکت گردشگری به مقصد ایران در این دیدار مورد تاکید طرفین قرار گرفت. 


٢١:٠٧ - 1389/01/25    /    شماره : ٥٤٧٥٧٣    /    تعداد نمایش : ٩٣٠