يکشنبه ١٩ مرداد ١٣٩٩
پایگاه اطلاع رسانی بنیاد فرهنگی سعدی شیرازی ضمن تشکر از حضور شما منتظر پیشنهادها و نقدهای سازنده جنابعالی در مورد مطالب این پایگاه از طریق منو «ارتباط با ما» و زیر منوی «ارسال پیام» می‌باشد.
نظرسنجی
نظر شما در مورد مطالب این پایگاه چیست؟

عالی
خوب
متوسط
ضعیف

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 780415
 بازدید امروز : 134
 کل بازدید : 1922696
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 1.1719
ساعت
اخبار > نشست پاییزه هیات تحریریه فصلنامه علمی فرهنگی پرلا


  چاپ        ارسال به دوست

نشست پاییزه هیات تحریریه فصلنامه علمی فرهنگی پرلا

سومین نشست اعضای هیات تحریریه فصلنامه پرلا از منشورات فرهنگی نمایندگی فرهنگی کشورمان در آلبانی که با عنوان بنیاد فرهنگی سعدی شیرازی در این کشور فعالیت  می نماید با حضور آقای پروفسور دکتر شعبان سینانی سردبیر این فصلنامه و دیگر اعضای آن در محل نمایندگی فرهنگی کشورمان در تیرانا برگزار گردید.

در این نشست که همزمان با آماده سازی شماره سوم این فصلنامه بود در ابتدا آقای فلاحت پیشه سرپرست نمایندگی فرهنگی کشورمان و مدیرمسئول این فصلنامه نکاتی را به منظور توجه در شماره جدید فصلنامه بیان نمود. مصاحبه با ایرانشناسان و شرق شناسان برجسته در آلبانی و نیز معرفی منابع ایرانشناسی از جمله موضوعات جدیدی است که از شماره قبلی این فصلنامه آغاز شده و بعنوان فصلی کاری جدیدی در میان مطالب این فصلنامه مورد توجه و تاکید بوده است. همچنین گزارشی از عملکرد نمایندگی طی سه ماهه دوم و برنامه های آتی آن در ماههای بعدی که لازم به اطلاع رسانی و توجه در این فصلنامه است نیز از دیگر مباحث مورد طرح در این نشست بود.
شایان ذکر است فصلنامه پرلا با قدمتی از سال 1996 میلادی تاکنون در زمره فصلنامه های علمی و معتبر در محافل علمی و فرهنگی آلبانی و کاملا شناخته شده می باشد به نحوی که در بسیاری از مراودات فرهنگی و دیدارها نام پرلا از سوی طرفهای آلبانیایی معرف پررنگی از حضور فرهنگی ایران در آلبانی می باشد.

 


1388/07/27    /    شماره : ٥٤١٠٥٥    /    تعداد نمایش : ٨٢٠