جمعه ١٥ آذر ١٣٩٨
پایگاه اطلاع رسانی بنیاد فرهنگی سعدی شیرازی ضمن تشکر از حضور شما منتظر پیشنهادها و نقدهای سازنده جنابعالی در مورد مطالب این پایگاه از طریق منو «ارتباط با ما» و زیر منوی «ارسال پیام» می‌باشد.
نظرسنجی
نظر شما در مورد مطالب این پایگاه چیست؟

عالی (49%)

42

خوب (12%)

10

متوسط (4%)

3

ضعیف (35%)

30


تعداد کل اراء :(85)
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 725691
 بازدید امروز : 2
 کل بازدید : 1782589
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 1.0469
ساعت
اخبار > مصاحبه گزارشگر شبکه تلویزیونی "کوها"


  چاپ        ارسال به دوست

مصاحبه گزارشگر شبکه تلویزیونی "کوها"

شنبه 6 مهرماه ماه سالجاری گزارشگر شبکه تلویزیونی کوها از شبکه های مطرح آلبانی با حضور در محل نمایندگی فرهنگی کشورمان در آلبانی که با عنوان بنیاد فرهنگی سعدی شیرازی در این کشور فعالیت می نماید ضمن تهیه گزارش تصویری از فعالیتهای فرهنگی این نمایندگی از جمله مجموعه انتشارات آن که به زبان آلبانیایی منتشر شده اند با آقای فلاحت پیشه سرپرست نمایندگی فرهنگی گفتگو داشت.

در این مصاحبه سرپرست نمایندگی فرهنگی کشورمان در پاسخ به سوالات گزارشگر این شبکه ضمن معرفی فعالیتهای بنیاد سعدی در خصوص فعالتیهای این بنیاد در تقویت روابط فرهنگی دو کشور و نیز اهتمام و احترام آن در شناخت زوایای فرهنگ آلبانی و معرفی آن در کنار فرهنگ ایرانی اشاره نمود.
شایان ذکر است فصلنامه علمی فرهنگی پرلا از مجموعه منشورات فرهنگی نمایندگی فرهنگی کشورمان در آلبانی به زبان آلبانیایی با دارا بودن بخشهایی درخصوص روابط فرهنگی دو کشور و نیز بخشهای مربوط به ایرانشناسی و آلبانی شناسی یکی از مهمترین حلقه های وصل این نمایندگی به جامعه علمی و فرهنگی آلبانی و مورد پرسش های متعدد این گزارشگر تلویزیونی بود.
از سوی دیگر در سالیان اخیر به سبب نوع فعالیتها و روابط میان نمایندگی فرهنگی کشورمان با اصحاب رسانه ها در آلبانی بازتاب عملکرد این نمایندگی بصورت ماهیانه در میان رسانه ها خصوصا مطبوعات چاپی این کشور از نمونه های قابل توجه در میان بنیاد های خارجی فعال در آلبانی در حوزه اعمال دیپلماسی عمومی می باشد.

 


1388/07/06    /    شماره : ٥٤٠٢٩٣    /    تعداد نمایش : ٨١٠