دوشنبه ٠٧ مهر ١٣٩٩
پایگاه اطلاع رسانی بنیاد فرهنگی سعدی شیرازی ضمن تشکر از حضور شما منتظر پیشنهادها و نقدهای سازنده جنابعالی در مورد مطالب این پایگاه از طریق منو «ارتباط با ما» و زیر منوی «ارسال پیام» می‌باشد.
نظرسنجی
نظر شما در مورد مطالب این پایگاه چیست؟

عالی
خوب
متوسط
ضعیف

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 797569
 بازدید امروز : 537
 کل بازدید : 1965588
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 0.8750
ساعت
اخبار > بازتاب اهداء لوح تقدیر مرکز جهانی بکتاشیه به نماینده فرهنگی کشورمان در ماهنامه "اورتسیا"


  چاپ        ارسال به دوست

بازتاب اهداء لوح تقدیر مرکز جهانی بکتاشیه به نماینده فرهنگی کشورمان در ماهنامه "اورتسیا"

ماهنامه فرهنگی دینی "اورتسیا" از مجموعه منشورات مرکز جهانی بکتاشیه در تیرانا در شماره مرداد ماه سالجاری خود گزارشی از تقدیر این مرکز از زحمات آقای رضا کرمی نماینده فرهنگی ج.ا.ایران در آلبانی و رئیس بنیاد فرهنگی سعدی شیرازی را به چاپ رسانید.
این گزارش با درج تصاویری از مراسم مذکور که جناب آقای اقبالی زارچ سفیر محترم کشورمان نیز در آن حضور داشتند، سخنان بابا رشاد باردی رهبر جهانی بکتاشیه و آقای کرمی به همین مناسبت را منعکس گردانیده است.
شایان ذکر است در تیرماه سالجاری مرکز جهانی بکتاشیه با تجلیل از زحمات آقای رضا کرمی نماینده فرهنگی کشورمان و رئیس بنیاد فرهنگی سعدی شیرازی در آلبانی طی حضور 5 ساله ایشان در این کشور از وی بخاطر توجهات ویژه به مسلمانان بکتاشی و تلاش فراوان در تقویت بنیه های فکری و معنوی دوستداران اهل بیت (ع) در آلبانی تشکر و قدردانی نمود و لوح تقدیری به ایشان اهدا کرد.

در این لوح تقدیر آمده است :
" اعطاء به حاج رضا کرمی به مناسبت حمایت ارزشمند در گفتگوی فرهنگی میان دو ملت ما (ایران و آلبانی) و ترویج مکتب اهل بیت (ع) در میان مسلمانان بکتاشی آلبانی"
حاج دده رشاد باری
رهبر جهانی مسلمانان بکتاشی

شایان ذکر است طی 5 سال حضور آقای کرمی بعنوان نماینده فرهنگی کشورمان در آلبانی همواره تعاملات دینی و فرهنگی میان بنیاد فرهنگی سعدی شیرازی و مرکز جهانی بکتاشیه به شکل فزاینده ای در مسیر رشد و استحکام بوده است.


1387/06/13    /    شماره : ٥٢٦٠٦٠    /    تعداد نمایش : ٨٤٢