جمعه ٠٤ مهر ١٣٩٩
پایگاه اطلاع رسانی بنیاد فرهنگی سعدی شیرازی ضمن تشکر از حضور شما منتظر پیشنهادها و نقدهای سازنده جنابعالی در مورد مطالب این پایگاه از طریق منو «ارتباط با ما» و زیر منوی «ارسال پیام» می‌باشد.
نظرسنجی
نظر شما در مورد مطالب این پایگاه چیست؟

عالی
خوب
متوسط
ضعیف

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 796828
 بازدید امروز : 518
 کل بازدید : 1963579
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 1.2031
ساعت
اخبار > تقدیر شخصیتهای علمی و آکادمیک و اعضای هیات تحریریه فصلنامه علمی فرهنگی "پرلا" از تلاشهای 5 ساله نماینده فرهنگی ج.ا.ایران در آلبانی


  چاپ        ارسال به دوست

تقدیر شخصیتهای علمی و آکادمیک و اعضای هیات تحریریه فصلنامه علمی فرهنگی "پرلا" از تلاشهای 5 ساله نماینده فرهنگی ج.ا.ایران در آلبانی

جمعه 28 تیرماه سالجاری اعضای هیات تحریریه فصلنامه علمی فرهنگی پرلا از منشورات فرهنگی نمایندگی فرهنگی ج.ا.ایران در آلبانی که با عنوان بنیاد فرهنگی سعدی شیرازی در این کشور فعالیت می نماید با ترتیب دادن مراسم تقدیر از زحمات و تلاشهای 5 ساله آقای کرمی نماینده فرهنگی کشورمان درآلبانی و رئیس بنیاد فرهنگی سعدی شیرازی که مدیرمسئول فصلنامه پرلا نیز می باشند قدردانی بعمل آوردند.
در این مراسم که جمعی از دست اندرکاران این فصلنامه و شخصیتهای علمی و آکادمیک حضور داشتند ابتدا آقای پروفسور دکتر شعبان سینانی رئیس هیات تحریریه پرلا با سخنانی از جدیت و توجه خاص آقای کرمی در خصوص ارتقاء جایگاه فصلنامه پرلا در ردیف یکی از نشریات معتبر و علمی آکادمیک جامعه آلبانی تشکر نمود.
آنگاه آقای کرمی ضمن تشکر از ایشان و اعضای حاضر در جلسه این موفقیت را حاصل همکاری و تلاش دوسویه میان بنیاد فرهنگی سعدی شیرازی و مراکز و شخصیتهای علمی و آکادمیک دانستند.
آقای اقبالی سفیر محترم ج.ا.ایران نیز در این جلسه ضمن تائید سخنان پرفسور دکتر سینانی بر نحوه عملکرد آقای کرمی در تصدی مسئولیت فرهنگی ایشان در آلبانی و مدیریت فصلنامه پرلا سخنانی را مرتبط باموضوع بیان داشتند.
همچنین هدیه ای از سوی هیات تحریریه پرلا به پاس خدمات 5 ساله فرهنگی آقای کرمی به جامعه آلبانی به رسم یادبود به ایشان اهداء گردید.
شایان ذکر است فصلنامه "پرلا" که در زبان آلبانيايي به معناي مرواريد مي باشد یک فصلنامه علمی، فرهنگی و تحقیقاتی در زمینه ایرانشناسی، آلبانی شناسی و روابط فرهنگی دو کشور است که از سوی نمایندگی فرهنگی کشورمان در آلبانی که با نام بنیاد فرهنگی سعدی شیرازی در این کشور فعالیت می نماید به زبان آلبانیایی منتشر می گردد و دامنه مخاطبان آن فراتر از مرزهای آلبانی و تمامی آلبانیایی زبانان منطقه در کوزوو ، مقدونیه و مونته نگرو را نیز در بر می گیرد .


1387/05/01    /    شماره : ٥٢٥١١٦    /    تعداد نمایش : ٧٩٥