يکشنبه ٢٨ مهر ١٣٩٨
پایگاه اطلاع رسانی بنیاد فرهنگی سعدی شیرازی ضمن تشکر از حضور شما منتظر پیشنهادها و نقدهای سازنده جنابعالی در مورد مطالب این پایگاه از طریق منو «ارتباط با ما» و زیر منوی «ارسال پیام» می‌باشد.
نظرسنجی
نظر شما در مورد مطالب این پایگاه چیست؟

عالی (49%)

42

خوب (12%)

10

متوسط (4%)

3

ضعیف (35%)

30


تعداد کل اراء :(85)
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 721429
 بازدید امروز : 244
 کل بازدید : 1767280
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 1.0781
ساعت
اخبار > بازتاب ارتقای شاخص های كلان اقتصادی و اجتماعی ج.ا.ایران در جهان به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در روزنامه های آلبانی


  چاپ        ارسال به دوست

بازتاب ارتقای شاخص های كلان اقتصادی و اجتماعی ج.ا.ایران در جهان به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در روزنامه های آلبانی

همراه با فرارسیدن بیست و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در ایران دو روزنامه " بالکان " و  " اکونومیا " با انتشار گزارشهایی مبسوط و همراه با تصاویر در تاریخ 21 بهمن ماه سالجاری و با موضوع " ارتقای شاخص های كلان اقتصادی و اجتماعی جمهوری اسلامی ایران در جهان "  و ارائه آمار مربوطه از آخرین گزارش توسعه انسانی 2008-2007 سازمان ملل متحد نقاط برجسته ای از توانمندی ها و سطح توسعه جمهوری اسلامی ایران را در مقایسه با سالهای گذشته و روند رو به رشد و سریع آن در جهان را منتشر ساختند.
در این گزارش های خبری  كه برگرفته از گزارش اخیرسازمان ملل متحد می باشد از بهبود شاخص توسعه انسانی، افزایش رتبه امید به زندگی، افزایش تولید سرانه، بهبود رشد، كاهش فقر، كاهش نرخ رشد جمعیت، افزایش نرخ باسوادی، عدم تغییر واردات و رشد صادرات در جمهوری اسلامی ایران و دهها شاخص مورد توجه جهانیان در سطح بین الملل خبر داده شده است که در همه آنها ج.ا.ایران با سرعت در حال ارتقای جایگاه خود در جهان بیش از گذشته بوده است.
شایان ذکر است این گزارش از سوی نمایندگی فرهنگی کشورمان در آلبانی که با عنوان بنیاد فرهنگی سعدی شیرازی در این کشور فعالیت می نماید به مناسبت بیست و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در ایران و با هدف ارائه تصویری روشن و تاثیرگزار در سطح مخاطبان جامعه آلبانی تهیه ، آماده سازی و برای درج در روزنامه ها ارسال گردیده بود.
لازم به ذکر است این گزارش در روزنامه بالکان در نیم صفحه کامل به همراه تصویری از تهران در صفحات آغازین و در روزنامه تخصصی اقتصادی اکونومیا در صفحه اول و صفحات دوم و سوم به همراه تصاویری به چاپ رسیدند . هر دو این روزنامه ها از جمله  پرتیراژترین و پرمخاطب ترین روزنامه های صبح آلبانی می باشند.


1386/11/24    /    شماره : ٥٢١٤٠٥    /    تعداد نمایش : ٦٠٣