جمعه ٠٤ مهر ١٣٩٩

صفحه اصلی|شناخت کشورهای جهان|ارتباط با ما
نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]


  چاپ        ارسال به دوست

کمک‌هزینه تحقیقاتی در زمینه تدفین اسلامی

آکادمی اسلام در حوزه علم و جامعه در آلمان برای سال تحصیلی ۲۰۲۰-۲۰۲۱،  کمک‌هزینه تحقیقاتی در زمینه “تدفین اسلامی در آلمان” به پژوهشگران ارائه می‌دهد. این کمک‌هزینه برای مدت ۱۲ ماه در اختیار پژوهشگران برجسته و دانشجویانی قرار می‌گیرد که می‌خواهند در زمینه تدفین اسلامی در آلمان به تحقیق بپردازند.

بیش از دو سال از تأسیس آکادمی اسلامی در حوزه علم و جامعه در دانشگاه گوته فرانکفورت می‌گذرد. مؤسسان این آکادمی، از همان ابتدا، هدف از ایجاد چنین مؤسسه‌ای را ارتقا پژوهش در حوزه الهیات اسلامی و کمک به پیش‌برد بحث‌های مربوط به اسلام در جامعه آلمان عنوان کردند. اهدافی که بسیاری از محققان و دانشجویان رشته الهیات اسلامی را به آینده این رشته در آلمان امیدوار کرده است.

حال، آکادمی اسلام در حوزه علم و جامعه تصمیم گرفته است تا به پژوهشگران و دانشجویانی که به حوزه اسلام علاقه دارند، کمک هزینه پژوهشی اهدا کند. این کمک‌هزینه در راستای پژوهش در حوزه “تدفین اسلامی در آلمان” اهدا خواهد شد.

متقاضیانی که در حوزه الهیات و مطالعات اسلامی به تحصیل می‌پردازند و اطلاعات کافی در حوزه قوانین تدفین اسلامی در آلمان دارند، می‌توانند برای این کمک‌هزینه اقدام کنند. همچنین داشتن مهارت خواندن و نوشتن به زبان آلمانی از ملزومات پذیرفته‌شدن برای این کمک‌هزینه تحقیقاتی است. افرادی که برای این فرصت تحقیقاتی پذیرفته شوند، برای مدت ۱۲ ماه کمک هزینه پژوهشی دریافت می‌کنند. همچنین هزینه‌های مربوط به سفر پژوهشگران نیز پرداخت خواهد شد. علاوه بر این‌ها، محققان می‌توانند از امکانات پژوهشی آکادمی اسلام در حوزه علم و جامعه نیز استفاده کنند. علاقمندان تا اول ماه اکتبر سال جاری فرصت دارند تا برای این فرصت تحقیقاتی اقدام کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این کمک‌هزینه می‌توانید به سایت زیر مراجعه کنید:

منبع: سایت آکادمی اسلام در حوزه علم و جامعه

https://aiwg.de/wp-content/uploads/2020/07/Ausschreibung_Associated_Praxisfellowship_2020-2021.pdf


٠٦:٤٨ - 1399/05/16    /    شماره : ٧٥٤٩٣١    /    تعداد نمایش : ٤٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج